Rury

Rury i inne akcesoria do kominków to produkty w znacznej mierze odpowiadające za funkcjonalność tego rodzaju urządzeń grzewczych. Pozwalają też zbudować efektywny i bezpieczny system rozprowadzania gorącego powietrza po pomieszczeniach. To dzięki nim po rozpaleniu w kominku w domu zapanuje błogie ciepło, a Państwo będą mogli odprężyć się przy palenisku.

 

Rury kominowe i inne akcesoria

Aby instalacja grzewcza w pełni spełniała Państwa oczekiwania, musi być wykonana z najwyższą starannością – także w najdrobniejszych detalach. Odpowiednie rury to podstawa – powinny być szczelne, trwałe i odporne na działanie wysokich temperatur oraz innych czynników. Połączone z wkładem kominkowym zadbają o właściwe odprowadzenie spalin. W naszej ofercie znajdą Państwo jednak również inne produkty – np. radiatory do odzysku ciepła ze spalin zwiększające efektywność instalacji oraz szybry do regulacji ciśnienia w różnych wariantach. Z nimi eksploatacja wymarzonego kominka będzie przyjemna i łatwa.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, a także do kontaktu w przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji na temat oferowanych produktów. Pomożemy Państwu stworzyć idealnie wydajną i praktyczną instalację grzewczą w każdym miejscu!

Radiator

Producent:Bertrams
Długość:0,5metra
Odporność termiczna:1000°
Grubość blachy:2mm

Radiator umożliwia odzyskanie ciepła z gazów spalinowych. Zastosowane ożebrowanie zwiększa skuteczność grzewczą.

Dostępne średnice:

  • ∅150
  • ∅160
  • ∅180
  • ∅200
Wstecz