Rury

Rury i inne akcesoria do kominków to produkty w znacznej mierze odpowiadające za funkcjonalność tego rodzaju urządzeń grzewczych. Pozwalają też zbudować efektywny i bezpieczny system rozprowadzania gorącego powietrza po pomieszczeniach. To dzięki nim po rozpaleniu w kominku w domu zapanuje błogie ciepło, a Państwo będą mogli odprężyć się przy palenisku.

 

Rury kominowe i inne akcesoria

Aby instalacja grzewcza w pełni spełniała Państwa oczekiwania, musi być wykonana z najwyższą starannością – także w najdrobniejszych detalach. Odpowiednie rury to podstawa – powinny być szczelne, trwałe i odporne na działanie wysokich temperatur oraz innych czynników. Połączone z wkładem kominkowym zadbają o właściwe odprowadzenie spalin. W naszej ofercie znajdą Państwo jednak również inne produkty – np. radiatory do odzysku ciepła ze spalin zwiększające efektywność instalacji oraz szybry do regulacji ciśnienia w różnych wariantach. Z nimi eksploatacja wymarzonego kominka będzie przyjemna i łatwa.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, a także do kontaktu w przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji na temat oferowanych produktów. Pomożemy Państwu stworzyć idealnie wydajną i praktyczną instalację grzewczą w każdym miejscu!

Szyber krótki

Długość:0,25metra
Odporność termiczna:1000°
Grubość blachy:2mm

Szyber BERTRAMS do regulacji ciągu kominowego - krótka sztanga.

Dostępne średnice:

  • ∅120
  • ∅130
  • ∅150
  • ∅160
Wstecz