Rury

Rury i inne akcesoria do kominków to produkty w znacznej mierze odpowiadające za funkcjonalność tego rodzaju urządzeń grzewczych. Pozwalają też zbudować efektywny i bezpieczny system rozprowadzania gorącego powietrza po pomieszczeniach. To dzięki nim po rozpaleniu w kominku w domu zapanuje błogie ciepło, a Państwo będą mogli odprężyć się przy palenisku.

 

Rury kominowe i inne akcesoria

Aby instalacja grzewcza w pełni spełniała Państwa oczekiwania, musi być wykonana z najwyższą starannością – także w najdrobniejszych detalach. Odpowiednie rury to podstawa – powinny być szczelne, trwałe i odporne na działanie wysokich temperatur oraz innych czynników. Połączone z wkładem kominkowym zadbają o właściwe odprowadzenie spalin. W naszej ofercie znajdą Państwo jednak również inne produkty – np. radiatory do odzysku ciepła ze spalin zwiększające efektywność instalacji oraz szybry do regulacji ciśnienia w różnych wariantach. Z nimi eksploatacja wymarzonego kominka będzie przyjemna i łatwa.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, a także do kontaktu w przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji na temat oferowanych produktów. Pomożemy Państwu stworzyć idealnie wydajną i praktyczną instalację grzewczą w każdym miejscu!

produkt

Kolano nastawne 45st

Producent:Bertrams
Odporność termiczna:600°
Grubość blachy:2mm

Kolanko 2-segmentowe, nastawne do kąta 45° BERTRAMS przeznaczone do podłączenia wkładów kominkowych i piecyków opalanych drewnem do przewodów kominowych. Pokryte czarną farbą żaroodporną. Spawane plazmowo. Dzięki zastosowaniu specjalnych obejm, łączenie elementów kolana jest idealnie szczelne.

Dostępne średnice:

  • ∅120
  • ∅130
  • ∅150
  • ∅160
  • ∅180
  • ∅200

 

Wstecz