Powietrzne

Zwolennikom tradycyjnych rozwiązań dedykowane są wkłady kominkowe powietrzne. Wykonane z żeliwa lub stali świetnie rozprowadzają ciepło po pomieszczeniach, wyróżniając się jednocześnie niezawodnością i solidnością. Szybko produkują ciepłe powietrze, co pozwala cieszyć się komfortem przebywania w pomieszczeniach już w krótkim czasie od rozpalenia ognia. To dlatego tego rodzaju kominki świetnie sprawdzają się nawet w pomieszczeniach o dużych stratach ciepła (np. w budynkach wybudowanych według starszych technologii).

Niezawodne i stylowe wkłady kominkowe

Wkłady powietrzne w naszej ofercie wykonywane są zgodnie z najnowszymi osiągnięciami techniki, dzięki czemu są bardzo wydajne. Nowoczesne systemy dbają o ograniczenie zużycia materiału do ogrzania całego domu. Dzięki temu najlepsze modele osiągają niemal tak dobrą efektywność, jak wkłady kominowe z płaszczem wodnym. Stosunkowo proste konstrukcje odpowiadają m.in. za wygodę obsługi i funkcjonalność. Proponujemy szeroki wybór modeli wyróżniających się ciekawym designem i zróżnicowaną stylistyką. Dzięki temu bez trudu wybiorą Państwo wkład kominkowy o właściwych parametrach i wyglądzie pasującym do aranżacji wnętrza.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą najlepszych rozwiązań od renomowanych producentów.

produktprodukt

Jøtul i200 FL (3,5-8kW)

Podana cena jest orientacyjna. W związku z wahaniami kursu walut, ostateczna cena wkładu uzależniona jest od kursu Euro w dniu zamówienia.
5 501,00
PLN brutto
4 472,36
PLN netto
Producent:Jøtul
Wymiary szer/wys/głęb (mm):630/468/381
Całkowita moc grzewcza (kW):3,5-8
Moc nominalna (kW):6
Średnica wylotu spalin (mm):150
Zdolność grzewcza (m2):100
Sprawność cieplna (%):61
Waga (kg):125
Materiał:żeliwo wysokiej jakości
Max długość polan (mm):400
Rodzaj paliwa:sezonowane drewno liściaste

Wkłady kominkowe norweskiego producenta to ponadczasowe produkty, które wiążą przeszłość z teraźniejszością i współgrają z architektoniczną estetyką współczesnych wnętrz. Norweskie rzemiosło obróbki żeliwa oraz funkcjonalny i nowoczesny design sprawiają, że kominki Jotula wybijają się ponad krótkotrwałe trendy.

Najnowszy wkład Jotul i200 FL posiada unikalny design. Asymetryczny kształt drzwi sprawia, że ten kominek jest wspaniałym elementem wystroju każdego pokoju dziennego, nawet gdy nie pali się w nim ogień. I to bez względu jak zostanie on obudowany.

 

 

Zalety wkładu:

 • Nowoczesny wkład żeliwny z dużą, płaską, żaroodporną szybą
 • System samooczyszczania szyby (strumień powietrza skierowany jest na szybę, co powoduje częściowe spalanie osiadłej już na szybie sadzy)
 • System dopływu powietrza zabezpieczający szybę przed nadmiernym zadymieniem (kurtyna powietrzna)
 • System czystego spalania (mniejsze zużycie drewna poprzez dopalanie spalin)
 • Wspaniały widok płomieni dzięki dużej szybie
 • Duże, bezrusztowe palenisko
 • Deflektor żeliwny, który wydłuża drogę spalin
 • Regulowane nóżki umożliwiające regulację wysokości wkładu i jego dokładne wypoziomowanie
 • Gwarancja 10 lat

 

W opcji:

 • Popielnik
 • Dystrybutor gorącego powietrza
 • Urządzenie umożliwiające bezpośrednie doprowadzenie powietrza z zewnątrz
Wstecz