Powietrzne

Zwolennikom tradycyjnych rozwiązań dedykowane są wkłady kominkowe powietrzne. Wykonane z żeliwa lub stali świetnie rozprowadzają ciepło po pomieszczeniach, wyróżniając się jednocześnie niezawodnością i solidnością. Szybko produkują ciepłe powietrze, co pozwala cieszyć się komfortem przebywania w pomieszczeniach już w krótkim czasie od rozpalenia ognia. To dlatego tego rodzaju kominki świetnie sprawdzają się nawet w pomieszczeniach o dużych stratach ciepła (np. w budynkach wybudowanych według starszych technologii).

Niezawodne i stylowe wkłady kominkowe

Wkłady powietrzne w naszej ofercie wykonywane są zgodnie z najnowszymi osiągnięciami techniki, dzięki czemu są bardzo wydajne. Nowoczesne systemy dbają o ograniczenie zużycia materiału do ogrzania całego domu. Dzięki temu najlepsze modele osiągają niemal tak dobrą efektywność, jak wkłady kominowe z płaszczem wodnym. Stosunkowo proste konstrukcje odpowiadają m.in. za wygodę obsługi i funkcjonalność. Proponujemy szeroki wybór modeli wyróżniających się ciekawym designem i zróżnicowaną stylistyką. Dzięki temu bez trudu wybiorą Państwo wkład kominkowy o właściwych parametrach i wyglądzie pasującym do aranżacji wnętrza.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą najlepszych rozwiązań od renomowanych producentów.

produktprodukt

Jøtul i530 FL (4-15kW)

Podana cena jest orientacyjna. W związku z wahaniami kursu walut, ostateczna cena wkładu uzależniona jest od kursu Euro w dniu zamówienia.
5 200,00
PLN brutto
4 227,64
PLN netto
Producent:Jøtul
Wymiary szer/wys/głęb (mm):630/468/381
Całkowita moc grzewcza (kW):4-15
Moc nominalna (kW):12
Średnica wylotu spalin (mm):150
Zdolność grzewcza (m2):150
Sprawność cieplna (%):80
Waga (kg):132
Materiał:żeliwo wysokiej jakości
Max długość polan (mm):400

Wkłady kominkowe norweskiego producenta to ponadczasowe produkty, które wiążą przeszłość z teraźniejszością i współgrają z architektoniczną estetyką współczesnych wnętrz. Norweskie rzemiosło obróbki żeliwa oraz funkcjonalny i nowoczesny design sprawiają, że kominki Jotula wybijają się ponad krótkotrwałe trendy.

Jotul i530 FL to średniej wielkości wkład do zabudowy o wyjątkowym designie. Jego asymetryczny front przyciąga uwagę i nadaje wyjątkowy charakter każdemu wnętrzu nawet gdy w kominku się nie pali. Jotul i530 FL pasuje do każdego rodzaju zabudowy.

 

 

Zalety wkładu:

  • Nowoczesny wkład żeliwny z dużą, płaską, żaroodporną szybą
  • System samooczyszczania szyby (strumień powietrza skierowany jest na szybę, co powoduje częściowe spalanie osiadłej już na szybie sadzy)
  • System dopływu powietrza zabezpieczający szybę przed nadmiernym zadymieniem (kurtyna powietrzna)
  • Pojemny popielnik w standardzie
  • Deflektor żeliwny, który wydłuża drogę spalin
  • Bezpośrednie doprowadzenie powietrza z zewnątrz do spalania w standardzie
  • Regulowane nóżki umożliwiające regulację wysokości wkładu i jego dokładne wypoziomowanie
  • Wspaniały widok płomieni
  • Gwarancja 10 lat
Wstecz