Piecyki kaflowe

Przytulna aranżacja w stylu retro? Piecyki kaflowe wyniosą wystrój i klimat takiego pomieszczenia na wyższy poziom. To znane głównie z wiejskich domów urządzenia popularne w naszym kraju w XIX i XX wieku. Tradycyjnie służą do ogrzewania pomieszczeń, jednak współcześnie, dzięki udoskonalonym konstrukcjom, wykorzystuje się je również w instalacjach wody użytkowej. Ich wyjątkowy urok w połączeniu z wysoką funkcjonalnością sprawia, że obecnie są to coraz częściej poszukiwane i pożądane urządzenia.

 

Piece kaflowe nowej generacji.

Piece kaflowe są znane przede wszystkim z doskonałej akumulacji ciepłą oraz wyjątkowego wdzięku. Zbudowane są tradycyjnie z cegieł szamotowych i obłożone ceramiką, przez co urządzenie oddaje ciepło przez bardzo długi czas po zgaśnięciu paleniska. Dzięki temu piec kaflowy jest sposobem na efektywne ogrzewanie. Nowoczesne konstrukcje tego typu są też przyjazne środowisku, ponieważ ograniczają ilość produkowanych spalin, dzięki czemu rośnie również ich efektywność.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo łączące tradycję z nowoczesnością wydajne piecyki kaflowe do każdego pomieszczenia. Ogrom kształtów, rozmiarów i kolorów pozwoli wybrać idealne uzupełnienie modnego i klimatycznego wnętrza. Nowoczesne urządzenia tego typu mogą być jedynym lub dodatkowym źródłem ciepła w budynku. Zwolennikom funkcjonalnych rozwiązań proponujemy też wolnostojący piecyk z panelami kaflowymi – rodzaj urządzenia stalowego z podwyższoną zdolnością do akumulacji ciepła. Niezależnie od wybranego rozwiązania, mogą być Państwo pewni wysokiej jakości i trwałości wybranych produktów. Gwarantujemy również ich bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Polecamy!

Sortuj po:
Wybierz producenta: