Obudowy kominkowe

Estetyczne i funkcjonalne obudowy kominkowe to ważny element każdej instalacji. Kompatybilne z dowolnym typem wkładu wpływają nie tylko na jego atrakcyjność wizualną, ale również efektywność. Wielu nabywców w pierwszej kolejności zwraca uwagę na wygląd obudowy, jednak sposób, w jaki jest wykonana oraz użyte do produkcji materiały mają równie duże znaczenie. Najpopularniejsze i najlepsze są rozwiązania łączące wysokiej klasy stal nierdzewną z naturalnym kamieniem czy drewnem.

 

Stylowe obudowy kominkowe do eleganckich wnętrz

Jeśli poszukują Państwo szykownej i oryginalnej obudowy kominkowej, nasza oferta na pewno Was nie zawiedzie. Proponujemy produkty wykonane z najwyższym kunsztem z naturalnych, wysokogatunkowych materiałów. Dzięki temu zachwycają zarówno parametrami użytkowymi, jak i wyglądem, stanowiąc ważny i estetyczny element wnętrz. Obudowane nimi wkłady kominkowe będą pracować bardziej efektywnie, a całość aranżacji wpłynie pozytywnie na charakter i klimat pomieszczenia. Stylowe produkty świetnie pasują zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Sprawdzają się zarówno w domach, jak i w budynkach o charakterze komercyjnym.

 

Więcej o naszych obudowach kominkowych można się dowiedzieć, klikając w wybrany produkt. Szczegółowych informacji oraz porad udzielamy również telefonicznie oraz mailowo.

Zapraszamy!

produktprodukt

Breccia

Obudowa marmurowa wykonana z kamienia Breccia Sarda oraz w standardzie wyposażona w belkę dębową frezowaną.
Naturalny kamień, z którego wykonana jest obudowa, posiada unikalne cechy charakterystyczne dla danej slaby materiału. Dlatego odcienie, użylenia i plamy występujące na obudowie ze zdjęcia moga w rzeczywistości różnić się od siebie, co nie może stanowić podstawy ewentualnych reklamacji.
Możliwe wymiary:
  • Obudowa BRECCIA 1  M/A (1999zł)
  • Obudowa BRECCIA 2  Z/E (1999zł)
  • Obudowa BRECCIA 3  A/F (2399zł)
  • Obudowa BRECCIA 4  O/W (2399zł)
Wstecz